Home Showbiz Franceska Jace provokon fansat me foto topless buzë një pishine

Franceska Jace provokon fansat me foto topless buzë një pishine

0

Ajo shquhet për format e saj dhe fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Ish banorja e Big Brother Albania Franceska Jace ka publikuar së fundmi në profilin e saj Instagram foto ku shfaqet topless buzë një pishine. Franceska i ka lënë shumë pak vend imagjinatës teksa është shfaqur seksi, duke nxjerrë në pah edhe të pasmet bombastike.

Nuk është hera e parë që modelja pozon me foto të zhveshura, duke marrë një lumë komentesh dhe pëlqimesh.

Franceska Jace poston një foto në Instagram dhe komenton: Dua të vetëkarantinohem në Maldive

loading...