Home Lajme Demi Rose pasi u mbulua nga frika e koronavirusit, poston foton me...

Demi Rose pasi u mbulua nga frika e koronavirusit, poston foton me gjoksin jashtë

0
demi rose
demi rose

Që ditën kur vendosi që të bëhej personazh publik, ajo duket se e ka studiuar mirë se çfarë duan fansat e saj dhe asnjëherë nuk i zhgënjen.

Është fjala për Demi Rose, e cila me format e saj bombastike ka arritur që në “Instagram”-in e saj të mbledhë me miliona ndjekës.

Modelja britanike ka postuar të mërkurën disa poza që i kanë “tërbuar” fansat, të cilët kanë vërshuar me komente të “nxehta”.

24-vjeçarja që aktualisht ndodhet për realizimin e një seti fotografik në Alpet franceze, shfaqet e veshur me një palë paliçeta e në sy bie direkt se ajo nuk mban reçipeta.

Modelja ka mbuluar gjoksin bombastik me shiritat e kuq të paliçetave, duke mos i lënë kështu aspak vend imagjinatës.

loading...