Home Histori Femija humbi nenen e tij, preku gjith boten me veprimin qe ben…(Video)

Femija humbi nenen e tij, preku gjith boten me veprimin qe ben…(Video)

0

Femija nga Meksika humbi nene e tij nga nje semundje e pa sherueshme. Nga malli i tepert per nenen e tij djali perpiqet te komunikoje me te duke u drejtuar qiellit. Tezja dhe vellai i tij nuk i mbajne dot lotet nga dhimja dhe emocjoni qe percjell djaloshi i vogel.

loading...