Home Kuriozitete Ku bëhet seks kur s’ke një shtëpi tënden?

Ku bëhet seks kur s’ke një shtëpi tënden?

0
seks
Ku bëhet seks kur s’ke një shtëpi tënden?

Jeni të dy të rinj, në fillim të lidhjes dhe gjëja e fundit që do të diskutonit është shtëpia. Llogaritë nuk dalin, ende herët për një vendim si ky dhe shtëpia…është hap i madh dhe i rendesishem per seks.

Gjithsesi, dëshira për të qëndruar në intimitet me partnerin/en është e madhe dhe kështu duhet një çati e ngrotë! Si ja bëjnë çiftet që s’kanë një shtëpi tyren? Cilat janë vendet që duhen shfrytëzuar për pak kohë cilësore? Përveç hoteleve, hidhini një sy opsioneve më poshtë dhe frymëzohuni për takimin e radhës.

  1. Seks Në shtëpi, kur mbetesh vetëm

Oh momente tw lavdishme!  “Zemër, jam vetëm në shtëpi” -nuk tha ai kurrë.

2. Seks Në zyrë/ kudo ku punon
Njëri ose tjetri e ka një ambient tek puna që nuk survejohet nga kamerat. Aty është një vend i bekuar, ku është mirë të kryesh aktin sublim të penetrimit.

3. Seks Tek shtëpia e shokut/ shoqes së ngushtë
ai tingulli i ëmbël i zërit të shokut të ngushtë kur ju thotë se do ikë diku jashtë në fundjavë. Çelësat, ca çarçafë me vete dhe ja ku jeni të dy rehat si në shtëpinë tuaj, derisa zbuloni burimin e erës së çorapeve poshtë krevatit.

4. Seks Në makinë
Kur gjen cepin e duhur dhe jeni të dy të eksituar, seksi në makinë mund të jetë shumë pasionant. por duhet të jetë spontan, sepse ndryshe do ta mbani mendjen tek fakti që do të ishit shumë më rehat në krevat.

5. Seks ne plazh Sigurisht qe rera do te ngjitet ne vendet e gabuara por, a ja vlen jeta te jetohet pa bere seks ne plazh? Nese e gjeni veten vetem ne plazh merni nje peshqir dhe vazhdoni punen. Ska asgje me te kendeshme sesa ta beni nen nje qiell te hapur nen melodinen e dallgeve dhe flladin e eres.

loading...