Home Histori Histori +18 Hakmarrja

Histori +18 Hakmarrja

0
Histori +18
Histori +18 Hakmarrja

Unë jam një grua 35 vjeçe, e martuar që prej 6 vitesh do rrefje nje Histori +18 . 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndërsa që prej 4 vitesh jetojmë vetëm në banesën e re. Sipër nesh jetonin disa studentë e punëtorë me qera, të cilët ishin kryesisht nga rrethet.

Njëri nga ata që ditën e parë kur u takuam në ashensor mi nguli sytë duke ma skanuar tërë trupin nga koka deri tek këmbët dhe duke lepirë buzët e veta. Kjo ndodhte çdo herë që më takone. Me këto gjeste ma bëri me dije që po e çmendte trupi im. Unë atëherë kisha vetëm 2 vite martesë dhe ende nuk kisha lindur femijën. Edhe pse nganjëherë me ikte mendja dhe e paramendoja komshiun tim 28 vjeçar sipër meje duke me shqyer të tërën, sillesha me indiference ndaj veprimeve të tij. Isha rehat me burrin tim si në shtrat ashtu edhe në të gjitha aspektet e jetës. Kisha një jetë të lumtur bashkëshortore. Por një ditë ndodhi ajo që nuk e prisja kurrë…

Im shoq biznesmen ka një firmë private. Ai normal që kishte kontakte me njerëz të ndryshëm për punë biznesi dhe njëra formë e kontaktit që ai praktikonte ishte interneti, saktësisht me “Skype”.

Një natë teksa po bëhej gati që të shkonte në nje takim urgjent kishte harruar Skype-in hapur dhe kur mua mu desh te hyja ne Msn të flisja me familjen time, duke tentuar ta mbyllja Skype-n pasi që kurrë nuk i fusja hundët në bisedat e tij… rastësisht në Skype lexova: “Ok zemër, nesër atje më ke…” dhe kjo më bëri shumë kurioze që ta lexoja tërë bisedën.

Çfarë të lexoja… burri im kishte biseduar me një sekretare të një partneri të tij. Nga biseda e kuptova që ai njihej me të prej një kohe të gjatë dhe më e keqja kuptova se ata ndanin çaste intime së bashku. Kisha humbur e tëra, nuk dija se çfarë të bëja… Lloj- lloj mendimesh me vinin në kokë, nuk e besoja se si burri im mund të bënte seks me një femër tjetër kur kishte gjithçka tek unë.

Nga të gjitha gjërat që më shkuan ndërmend se si mund ti hakmerrësha për këtë tradhëti prevaloi ideja që ta tradhetoja edhe unë. E mora vendimin.

Kur ai u kthye në shtëpi e mbajta veten dhe nuk i dhashë të kuptonte asgjë. U solla krejt normalisht sikur të mos kishte ndodhur gjë.

Im shoq u shtri në divan përballë televizorit dhe pa më parë në sy më tha:
-Zemër, nesër do të duhet ta thërrasësh Norën (motren time) që të vijë te flejë këtu sepse mua edhe nesër do më duhet të udhëtoj…

Pohova me kokë dhe nuk fola fare. Në mendjen time fillova të kurdisja planin që të shkoja me komshiun…
E për këtë Norës nuk i thashë asgjë.

Të nesërmen gjithë ditën po endesha nëpër dhomë duke menduar nëse duhej apo jo ta bëjë këtë gjë.
Inati nga njëra anë dhe dëshira për të provuar k*rin e uritur të komshiut nga ana tjetër e bënë më të lehtë vendimmarrjen time.

Pasdite rreth orës 5 dola në dritare që të ruaja komshiun kur të vinte nga puna.
Ai erdhi pak më vonë se zakonisht dhe unë e prita në shkallët e hyrjes. Isha ankthcioze. Pak nga emocioni e pak nga makthi se mos më shihte njeri…

Ai ngjiti shkallët mengadalë dhe kur u gjend në sheshpushimin e hyrjes sime, unë I ktheva b*thët dhe bëra kinse po pastroja pragun. Histori +18

Pamja ime provokuese e çmendi fare. Ngadalësoi edhe më shumë hapat deri sa thuajse ndaloi fare para derës sime. Unë drejtova trupin, u solla nga ai dhe e përshëndeta…
-Si jeni, u lodhe?- e pyeta dhe e pashë me një vështrim sensual.
Ai nuk e priti reagimin tim dhe i shtangur me zor më ktheu përgjigje.

Hutimi i tij dhe dëshira e ndezur brenda meje, më detyroi të hidhja hapin tjetër akoma edhe më të guximshëm:
-Nëse do sonte pas orës 11 jam vetëm dhe mund të vish për një çaj.

Kur ai dëgjoi fjalët e mia, çehrja i ndryshoi, u alivanos dhe sikur ta kishte pickuar gjarpri, foli shpejt dhe shkurt:
-Oh zot, do vij patjetër, dhe i ngjiti shkallët duke fluturuar për në hyrjen e tij.

Ajo pasdite mu duk si një javë. Ankthi i pritjes ishte i tmerrshëm. Zemra sa nuk po më dilte nga kraharori. Shumë ndjesi ishin ndërthurur në qënien time atë pragdarke. Nuk më zinte vendi- vend dhe ato 3 orë mu dukën vërtetë tmerrsisht të gjata.

Rreth 10-ës, pra një orë përpara, bëra një dush të gjatë dhe fillova përgatitjet permes një emocioni aspak normal.
Pas dushit, e fshiva trupin për disa minuta me peshqir dhe vesha të brendshmet më s*ksi që kisha. Sutjenat ngjyrë lejla mi theksonin së tepërmi format e c*cave të mia të bëshme. Përsiper tyre vesha një fustan tejet të hapur kinse për të stimuluar vullkanin.

Në ora 11 fiks fika të gjitha dritat e shtëpisë dhe lashë pak të hapur derën e jashtme. Tani të gjithë qenien time e kishte pushtuar frika se mos dikush nga banorët e pikaste derën e hapur dhe fikjen e dritave dhe mund të binim në sy…

Komshiu nuk vonoi, me hapa të shpejtë e shtyu derën e hapur dhe duke e mbyllur u mbështet për disa sekonda pas saj.

Edhe ai ishte në ankth dhe i dëgjoheshin rrahjet e zemrës… Unë pasi e mbylla derën mirë me çelës, e drejtova komshiun për në dhomën e ndenjes, ndeza televizorin dhe i dhashë telekomandën në dorë ndërkohë që shkova për ti servirë çajin.

Ndërkohë që i mbushja filxhanët e çajit e shihja me bisht të syrit se si më vështronte si një dem i uritur.
Kur vendosa filxhanët në tavolinë e dëgjova frymëmarrjen e tij që shpeshtohej aq sa u frigova se po e linte zemra…

-Oh zot çfarë c*cash, më tha si nëpër dhëmbë.
-Sonte, janë për ty, i thashë sa për ti a larguar gjendjen në të cilën ndodhej.
Këto fjalë e ndezën akoma dhe më shumë, aq sa nuk u përmbajt më, por më përqafoi f duke më shtërnguar fort dhe duke më puthur me epsh. Histori +18

Ishte shumë i eksituar, aq sa, megjithëse poshtë pantallonave, fortësia e pazakontë e k*rit të tij u ndje deri në dhëmbje pak poshtë kërthizës sime. U laga e tëra…
Pa humbur kohë më ngriti lart në krahët e tij duke më përplasur në divan dhe duke mi hequr të gjitha rrobat me një ngut të pashpjegueshëm.

Filloi duke me puthur dhe duke më lëpirë në të gjithë trupin tim, ndërkohë që unë po ja fërkoja k*rin e gjindosur.
U zhvesh duke i flakur rrobat sa në një kënd në një tjetër të dhomës dhe u turr si i tërbuar në mes të këmbëve të mia.

Filloi të më lëpinte nga maja e gishtave e deri tek maja e kokës, çdo pjesë të trupit tim. Dihaste me një epsh të papërmbajtur dhe arrinte kulmin kur fuste gjuhën brenda p*dhit tim duke mi thithë të gjitha lëngjet, por vullkani brenda meje kishte aq shumë llavë saqë ishte e pamundur ta thante.

Në një situatë të tillë, tek më bënte të fluturoja nga kënaqësia, u kujtova që duhet ti ktheja reston dhe u solla në pozicionin 69 duke i kapur k*rin dhe duke ia futur thellë në gojën time. E thitha si e çmendur për minuta të tëra. K*ri i tij ishte shumë i lëngshëm dhe pulsonte tmerrsisht fort në gojën time. Po çmendesha nga kënaqësia, ndërsa komshiu po më kafshonte p*dhin. Nga ekstaza kisha harruar se mund të më linte ndonjë shenjë dhe mund të më kushtonte shtrenjtë. Në vend që ta qortoja, i thashë në vesh: Më kafsho shpirt fooort! Fjalët e mia e tërbuan akoma edhe më shumë dhe filloi të dihaste me zë. Të bërtiturat e tij më bënë koshiente për rrezikun se mund të na dëgjonin fqinjët dhe ia mbylla gojën me duar. I gjith trupi i dridhej si një purtekë. E futi sërish gjuhën në p*idhin tim dhe e rrotullonte gjuhën brenda sikur donte të lante muret e brendshme. Në një ekstazë të paprovuar ja kafshova foooort k*rin e pataksur që nuk duroi dot më por u derdh si një përrua brenda gojës time. I gjithë ky katarakt s*perme u shoqërua me një ulërimë mbytëse: Më shkatrrooooove!

Pasioni kishte qenë aq i madh sa ishim prishur të dy njëkohësisht dhe edhe ai e kishte gojën plot me lëngun tim. Xhamat e dritares së dhomës time ishin djersitur nga avulli i dihatjeve tona. Të dy ramë përmbys sin ë një kllapi që asnjëherë nuk e kuptuam se sa zgjati.

Gjithçka ju tregova dje ishte vetëm prologu i një nate pasioni që zgjati sa hap e mbyll sytë. Të dehur nga një ejakulim i fortë oral, u zgjuam të dy, thuajse në një kohë, si pas një gjumi të thellë që ngjante më shumë me një ringjallje pas një vdekjeje të gjatë. Po të mos ishin akrepat e orës që shënonin 00:21, do të pandehja se po zbardhte. ..
U ngrita, e mbajta frymën në derën e banjos dhe bëra një shpërlarje të krejt trupit, nuk harrova të bëja gargara pasi në gojë e ndjeja të fortë shijën e athët të s*per*ës së komshiut. Vjedhurazi pashë nga pasqyra ime e tualetit pasi nuk guxoja ta shihja veten në sy. Flokët e mia ishin në një gjendje të pashpjegueshme si pas një fortune të tmerrshme. Sytë më ngjanë se kishin humbur brenda kafkës ndërsa mollëzat ishin skuqur e fryrë. U përqëndrova më shumë në pasqyrë pasi më trembi pamja ime e pazakontë. E pashë mjekrën tek më dridhej dhe ndjeva frikë. Më vonë do ta kuptoja që e gjitha kjo ndjesi nuk ishte tjetër veçse shija e tmerrshme e fajit që do të më ndiqte për një kohë të gjatë..
Dola nga banjo pasi u fshiva gjatë me peshqir. Ushtrova forcë mbi trupin tim sikur doja të fshija njollat që projektonin në të, sytë e mi të përhumbur.
Dola nga banjo dhe u drejtova divanit ku kishte ndodhur ‘shtërngata’ . Komshiu ishte ende aty, i shtrirë, lakuriq e i shpenguar. Sytë i kishte gjysëm të mbyllur dhe duart e kryqëzuara poshtë kokës. K*ari i tij ishte tkurrur aq fort sa as të shkonte ndërmend se ishte po i njëjti ‘ushtar’ i gjindosur që vetëm pak minuta më parë bëri hatanë në gojën time.
Tek më pa ashtu të mbështjellë me peshqir, ai u ngrit nxitimthi dhe i mbajti hapat tek dera e banjos. E tërhoqi atë pas vetes dhe u fut në dush. Nga zhurma kuptova se beri një dush të vrudhshëm dhe shumë të shpejtë. Nuk donte të humbiste asnjë minute.
Doli nga banja i mbështjellë me peshqirë, nga palët e të cilit dukej k*ari i tij i ringjallur. Ai ‘ushtari’ i fjetur dhe i tkurrur i disa minutave më parë ishte ngritur dhe bërë gate për luftë. Tek e pashë ashtu në një ereksion ekstrem, u ndeza flakë, zemra filloi të më rrihte me shpejtësi, frymëmarrja mu shpeshtua dhe e harrova në cast brerjen e deritëhershme të ndërgjegjes.Të gjitha çarjet në trupin tim u hapën dhe u lëngëzuan, ndërsa ci*at u frynë e thithkat u ngritën përpjetë të mavijosura… Histori +18
Sytë e tij nuk iu ndanë k*rit të tij, i cili kryeneç u ngrit dhe u forcua aq shumë sa që e hodhi përtokë pershqirin e lidhur fort rreth belit të komshiut. Ky i fundit ishte afruar ndërkohë shumë pranë meje aq sa ti jepte mundësi të më ngrinte lart e të më përplaste fort për kanape. U turr drejt meje si një panterë e uritur dhe e futi në gojë të gjithë c*cën time të majtë. K*ri i tij ishte vendosur në pjsën poshtë kërthizës aq fort sa mu duk sikur më shpoi barkun. E ndala për një moment, u ngrita nxitimthi duke e lënë të habitur. Pa e lënë të mendonte gjatë e kapa për k*ri dhe e drejtova për nga dhoma ime e gjumit. Asnjëherë nuk e kuptova nëse dëshira ime për tu q*rë me të në dhomën time matrimoniale ishte thjesht nevojë e imja për komoditet apo instikti im i hakmarrjes kundrejt burrit tim ‘tradhëtar’…
E hodha në krevat duke e përplasir me forcë sikur doja të merrja frenat e asaj beteje, duke i shkaktuar një përhumbje të çastit. I kërceva sipër pa i lënë kohë të mblidhte veten duke ia marrë në gojë k*rin që nga hutimi e kishte humbur pak ‘burrërinë’…
Për minuta të tëra isha dominuese dhe e vura poshtë në të gjitha planet. Pasi e rrotullova gjatë në gojën time, k*ri u tendos sërish aq sa kur i ndjeva pulsimet e damarëve, e fërkova me të dyja duart dhe e futa brenda meje , në p*dhin tim të lagur dhe të zgaflluar. Fillova ta pompoja fort ndërsa me duar ia shtërngova gjokshin në një pozicion ‘cowgirl’ .
Për më shumë se 5 minuta, u dhashë sipër tij duke e futur dhe nxjerrë me shpejtësi brenda meje ‘ushtarin’ e tij të bindur. Përkulesha mbi gjunjë me shpejtësi të rrufeshme. Kurrë më parë nuk kish bërë aq shumë lëvizje mbi gjunjë. Dhimbjet e atij kontarktimi do ti ndjeja të nesërmen dhe për disa ditë me rradhë…
Ai ulërinte si një kaproll i plagosur. Në sytë e tij të përhumbur pashë pika loti. Ishin lotë kënaqësie. Duke shfytëzuar një moment kur nga lëvizjet e forta k*ri i doli ‘aksidentalisht’ nga zgavra ime, ai u ngrit më futi duart poshtë b*thëve të mia më kapi për p*dhi dhe më ngriti në ajër. E përkulur me duart e ngulura fort në dyshekun tim, e pashë në ajër pjesën tjetër të trupit. Ai më kishte kapur për b*thësh dhe e kishte depërtuar k*arin e tij brenda meje duke mos më lënë të prekja tokën fare me këmbë. Më q*nte si i çmendur aq sa e humba kontrollin dhe fillova të ulërija me zë, pa e care kokën më se dikush po më dëgjonte: O k*ri im më çmende fare, mos ndalo të lutem! Derdhu i gjithi brenda meje.
Fjalët e mia e harlisën edhe më tepër ‘ushtarin’ e tij, i cili mësynte si i tërbuar me heshten e tij të hekurt në murët e ‘fortesës’ time. Vazhdoi edhe për disa minuta duke më q*rë fort nga prapa dhe duke mi shtërnguar b*thët aq sa e ndjeja dhëmbjen por e dëshiroja atë. Ai u përkul sipër kurrizit tim, më kafshoi tek pjesa e qafës duke bërë që k*ari i tij preku fundin e thellësisë time. Ai pompone më të shpejtë, e dëgjoja rrahjen e forte të zemrës së tij në kurrizin tim, filloi të fliste me zë të ulët pranë veshit tim duke më sharë dhe lavdëruar njëkohësisht pastaj me një pasthirrmë të trishtë që i ngjante më shumë një ulërime brenda një shpelle u derdh furishëm brenda meje duke më dhuruar një kënaqësi që nuk e provova kurrë më… Lëngu i tij shpërtheu brenda meje si një llavë vullkani por që në antipod me llavën e shuajti zjarrin brenda meje. Unë rashë përmbys në krevat, pa qenë në gjendje të lëvizja për minuta të tëra, sytë e mi u përqëndruan në kënd të tavolinës së televizorit ku në një kornizë të argjendë ishte e vendosur një fotografi e imja dhe e tim shoqi. Në atë foto unë qeshja me të madhe, pa e ditur se një ditë hareja e saj e shpenguar do të më bënte të qaja me ngashërim.
Kështu u mbyll kjo natë, më e vrudhshmja natë e jetës time, të cilën nuk do ta provoja dhe as do ta tentoja më kurrë…

Gratë tregojnë vendet më të çmendura ku janë masturbuar !

loading...