Home Histori Getinjo ‘i hedh’ grepat Kejvina Kthellës, nuk i reziston dot fotos! Lë...

Getinjo ‘i hedh’ grepat Kejvina Kthellës, nuk i reziston dot fotos! Lë komentin që s’pritej (FOTO)

0
getinjo dhe kejvina
getinjo dhe kejvina

sh-velina e Xingut, Kejvina Kthella prej kohësh gjendet në SHBA, por mbetet ende një mister se për çfarë po e shpenzon kohën bukuroshja përtej oqeanit.

Ajo ka postuar një foto, ku shfaqet veshur me një xhaketë lëkure të zezë dhe xhinse, si rrallëherë pa dekolte, por që reperit Getinjo i ka lënë mbresa të veçanta.

“Rifreskim i Merilyn Monroe,” – shkruan reperi me origjinë nga Kosova në foton e ish-velinës, ndërsa Kejvina i është përgjigjur me disa emoji të qeshurash.

loading...