Home Histori Prezantuan bashkë Sanremon, ja çfarë thotë Georgina për Alketa Vejsiun

Prezantuan bashkë Sanremon, ja çfarë thotë Georgina për Alketa Vejsiun

0
Georgina dhe Alketa Vejsiu
Georgina dhe Alketa Vejsiu

Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina e ndanë bashkë skenën e “Sanremos” në natën e tretë të festivalit. Të dy prezantueset tërhoqën shumë vëmendjen dhe u komentuan gjerësisht nga mediat.

Ditën e sotme Alketa postoi një foto me Georginën dhe shkruajti: “Me të mrekullueshmen Georginën ndamë skenën bashkë. Një bjonde, një brune, të dyja jo italiane, por e duam Italinë! Edhe Italia na deshi”.

Pas Alketës, ka reaguar edhe Georgina e cila ka thënë dy fjalë për moderatoren shqiptare. “Bukuri! Ishte kënaqësi”, – ka komentuar Georgina.

loading...