Home Kuriozitete Juventus Plani i per të rikthyer Pogban në Torino

Juventus Plani i per të rikthyer Pogban në Torino

0
Juventus
Juventus Plani i per të rikthyer Pogban në Torino

Tashmë është një fakt se Juventus dëshiron rikthimin e Paul Pogbas në Torino.

Mesfushori francez ka disa muaj që po qëndron jashtë fushes shkaku i një lëndimi, dhe gjatë kësaj kohe e ardhja e tij është diskutuar jo pak.

Ish skuadra e tij, Juventus, po shfaqet më serioze në këtë drejtim, pa harruar edhe Real Madridin.

Sipas Tuttosport, Juve po mendon që në ofertën për Paul Pogban, të përfshijë edhe mesfushorin Aaron Ramsey.

Ramsey verën e kaluar u transferua te Juventus nga Arsenal, si një transferim i lirë.

loading...