Home Histori Adelina Tahiri shpërthen keq ndaj komentueses ” Je bërë si plakë”

Adelina Tahiri shpërthen keq ndaj komentueses ” Je bërë si plakë”

0
adelina tahiri
Adelina Tahiri shpërthen keq ndaj komentueses " Je bërë si plakë"

Këngëtarja Adelina Tahiri është përballur me një mesazh aspak të këndshëm nga një komentuese, e cila e ka cilësuar si shumë të plakur.

“Se di pse je prish je ba si plak, me një femijë që ke bërë dhe u bëre plakë, pse kshu mi goc?” – shkruan ndjekësja në foton e postuar nga Adelina Tahiri.

Menjëherë i është përgjigjur këngëtarja, duke e prekur komentuesen në pikën e dovët. Adelina Tahiri pas një komenti të gjatë, ku i bën moral ndjekëses, ka hyrë në profilin e saj, duke pa dhe kilogramët e tepërta të saj.

Komentet në profilin e Adelina Tahirit:

“Zemer pse ke kaq mllef ti ? Po ste pelqeva ty dhe te dukem plak athua pse me ndjek?? Po dhe pleqeria nuk esht gje e keqe , une nuk i frigohem perkundrazi. Siduket paske shume komplekse dhe jeton me jeten e te tjereve, te juptoj plotesisht zemer po meru me veten pak dhe mundohu te jesh e luntur mos u mer me mua e dashur se une jeten e kam ne tereze kte ta them si keshill . Tjeter her shkruaj me profilin tat ta shofim suratin ty sa e bukur je mos shkruaj me profile fallco.”

“P.S. po je kjo ne foto shko hiqi nje 20kg zemer dhe pasraj flasim , tani e kuptova mllefin tend dhe te kuptoj plotesisht e ke nga komplesi zemer me vjen keq kjo semundje eshte e pasherueshme,” – i është përgjigjur Adelina Tahiri komentueses që e ofendoi.

adelina tahiri
adelina tahiri
loading...